Prosinec 2010

Bleskovka → Vánoce a Psy

26. prosince 2010 v 8:20 | MoNyS a SaMiQu |  Články
...Je tu první bleskovka na Beagle-pes...
...Doufám že se zapojí více lidí ;)...
...Bleskovka bude trvat od 26.12 - 28.12. ...
...Cena → Diplom...
 1. Ahojky
 2. Jak se dnes máš ?
 3. Užila sis Vánoce ?
 4. Co jsi dala svému mazlíkovy ?
 5. Měl s toho tvůj mazlík radost ?
 6. Líbí se ti tenhle new design nebo mám udělat novej ?
 7. Na coste se více těšily ? Na Silvestra nebo na Vánoce ?
 8. Řekni mi alespoň 4-5 plemen psů začínající na písmenko B ...
 9. Jaké plemeno psa máš nejradši ?
 10. Máš nějakého psa doma ? Jestly jo jaké plemeno ?
 11. Chtěla bys mít doma více psů ?
 12. Toť asi vše :)
 13. Dlouho jsem nedělala bleskovky tak už nic nevím :D
 14. Tak se mějte pp =)
Ták jo.. Jinak jdu skusit něco vykutit s grafiky ať se pripravím na várku diplomů.. Dlouho jsem je nedělala tak nevím jestly se povedou ale vám se snad líbit budou ;)

Oživit se to musí ! (Přihlášky do SONgrafiku)

23. prosince 2010 v 7:46 | MoNyS a SaMiQu
Když oživit tak oživit...Udělám vám SONgrafiku.. Dostanete různé zadání a vy ho splníte do danného termínu.. Přihlášky do komentářů ↓
 1. Jméno...
 2. Blog...
 3. Jak dlouho děláš s grafikou ?
 4. Myslíš že máš šanci vyhrát ?
Skuste udělat mi třeba i reklamu minimálně 5 lidi se musí přihlásit přihlašujte se do 28.12 první zadání bude na silvestra ! :)
Pokud chcete něco vědět napište do komentářů :)

P.S. hlásněte mi pro Tristall a Nicole oplatím ! ZDE

Ozívám se

11. prosince 2010 v 13:31 | MoNyS a SaMiQu |  Články

Hlas nutně pro Nicole a Tristall oplatím ! ZDE


Ozívám se :) jsem tu na chvíly.. jinak jak jsem říkala že mám virtuálku s koňmi .. Je na Blood Scarlet (jedné dobré virtuálka) ták a hledáme pomocnice ;) ale musí bý aktivní a musí mít ICQ.. No ták prosím pojďte moc nestíhám a potřebuji pomocnice ;)
No já musím tak budu doufat že někdo se přihlásí ;)

Nebudu tady

5. prosince 2010 v 10:08 | MoNyS a SaMiQu |  Články
Ahojky lidičky.. Tak píši že tady nebudu od dnešního odpoledne až do no nevím 1 - 2 týdny tu nebudu ;) bude se u nás bourat stěna (To víte s předešlého článku)
tak nepůjde ani internet :/ páč budeme doma jsme se shodly.. Možná to ani týden nebude nevím ..
Jinak u nás jsou teď zamrzlé okna takže je hezký výhled :D ... Jé jak já ten sníh zbožnuji ♥ Včera u nás zase sněžilo tak se zase něco přibralo.. Jinak dnes nebo příští týden nebo až za 2 týdny pojedu za Samíčkem tak nesmím zapomenout foťák ;)
No tak já jdu se ještě podívat k affs co je nového nebudu "obíhat" jen se podívám co je new ;)

Nechce někdo ?

4. prosince 2010 v 18:00 | MoNyS a SaMiQu |  Moje Keci
Ahojky, tak u mě nic nového.. :/ a tak se nudím a chci se vás zeptat jestly by si semnou třeba 1-2 lidi nechtěli otevřít nějakou virtuálku třeba s koňmi nebo se psy ? Jsem pro obě ;) mám s obouma skušenosi a do teď mám jednu koňskou virtuálku ... :) no tak se ptám nechtěl by někdo ?
Tak teď jdu tedy hlásnout na oplátku těm super lidičkám kteří mě podpořily.. Ale stejně to nestačí :/ o 20 hlasů jsou předemnou.. :) škoda..

No tak ještě chvíly počkám jestly se ještě někdo nabídne.. Když tak mám jednu virtuálu (odkaz nahoře po záhlavím) a před chvíly jsem udělala novou bude také s koňmi ;) jmenuje se Light Storm odkaz najdeš ZDE byla bych ráda kdyby se ještě několik lidí nabídlo.. Ale mám jednu podmínku musí mít ICQ :)

Deníček 3.12.2010 → Aneb nic nového =(

3. prosince 2010 v 19:16 | MoNyS a SaMiQu |  Články
čauki.. No tak blog se mi pomalu zase rozjíždí a jsem moc ráda že semnou spřátelíte.. ;) jinak v neděli začíná moje smrt.. Jedu k babičce a budu u ní kvůli tomu že se u nás bude bourat a vyměňovat okna.. Tak bysme tam byli v binci a to rodiče nechtěj.. já necůů.. No jinak potřebuji od vás něco.. Stává se to jen málo kdy když od vás žádám hlásky.. Nesnáším to .. Když to musím udělat.. Ale prostě jsem pozadu a nějak nestíhám.. ;) tak prosím bylo by to pro Tristall a Wild Storma ráda vám to oplatím kdykoli budete chtít ZDE
Moc děkuji všem ;)
Jinak jaký byl váš den ve škole ? U nás už je jeden a půl metru sněhu.. Tak se do školy spíše prohrabávám :D ... Je konečně pátek tak jsem moc ráda.. No jdu oběhnout affs tak se zatím mějte ;)

Deníček 1.12.2010

1. prosince 2010 v 20:23 | MoNyS a SaMiQu |  Články
Ahojky lidinky.. Jak se vám vede ? Dnešek nebyl zase tak hroznej.. Byl celkem fajn.. 3 hodinu jsme měli supl naší třídní a dnes se tam hrál florec 8-9 třída kluci a 8 třídy holky... Tak jsme koukali.. No víte nějak mě to píchlo u srdce a myslím že florec trochu chápu a myslím že by mě bavil XD ale všem ve třídě jsem nakecala že je to blbost.. Tak teď to tedy nechci nějak derigovat a radši to nechám v sobě dusit.. a florec tedy nechám být.. :) i když mi to asi bude líto.. No neva.. Snad v příštím životě budu chytřejší :) ... No jinak dneska jsem měla 7 hodin.. Páč tu 7 jsme měli třídnickou hodinu :// blbost já vím.. Stejně jsem tam neměla co dělat a byla to nuda.. No tak já mizím  zítra mám asi 9-7-5 hodin nevím :D střídá se nám to takže nikdy nikdo neví co a jak.. :) tak se mějte
nj.. dneska nic.. venku sněží konečně ;) (návod od CuTe DoG)