Články

REKONSTRUKCE aneb.. Jsem zpět.

9. května 2012 v 14:56 | Neyteri-chan

Omlouvám se

10. února 2011 v 8:32 | MoNyS a SaMiQu
Ahojte zbylí přátelé Affíci a návštěvníci.. Omlouvám se že jsem tu teď nebyla.. Ale znáte to.. Škola.. I když máme Jarní prázdniny celý týden.. A tak si to užívám.. Na Diplomkách s bleskovky už zajisté pracuji... ;) oběví se dnes či zítra.. No oběhnout nestihnu brácha mě zase prudí.. No a co chystám ? Chystám oběhnout Affíky.. Chystám nový design.. a spousty dalšího.. Nejspíše o víkendu pojedu za mím Samíčkem ale nic není jisté.. ALe už bych chtěla nové fotky.. No tak moc na ty dlouhé články nejsem.. tak se mějte.. ;)

Bleskovka → Vánoce a Psy

26. prosince 2010 v 8:20 | MoNyS a SaMiQu
...Je tu první bleskovka na Beagle-pes...
...Doufám že se zapojí více lidí ;)...
...Bleskovka bude trvat od 26.12 - 28.12. ...
...Cena → Diplom...
 1. Ahojky
 2. Jak se dnes máš ?
 3. Užila sis Vánoce ?
 4. Co jsi dala svému mazlíkovy ?
 5. Měl s toho tvůj mazlík radost ?
 6. Líbí se ti tenhle new design nebo mám udělat novej ?
 7. Na coste se více těšily ? Na Silvestra nebo na Vánoce ?
 8. Řekni mi alespoň 4-5 plemen psů začínající na písmenko B ...
 9. Jaké plemeno psa máš nejradši ?
 10. Máš nějakého psa doma ? Jestly jo jaké plemeno ?
 11. Chtěla bys mít doma více psů ?
 12. Toť asi vše :)
 13. Dlouho jsem nedělala bleskovky tak už nic nevím :D
 14. Tak se mějte pp =)
Ták jo.. Jinak jdu skusit něco vykutit s grafiky ať se pripravím na várku diplomů.. Dlouho jsem je nedělala tak nevím jestly se povedou ale vám se snad líbit budou ;)

Ozívám se

11. prosince 2010 v 13:31 | MoNyS a SaMiQu

Hlas nutně pro Nicole a Tristall oplatím ! ZDE


Ozívám se :) jsem tu na chvíly.. jinak jak jsem říkala že mám virtuálku s koňmi .. Je na Blood Scarlet (jedné dobré virtuálka) ták a hledáme pomocnice ;) ale musí bý aktivní a musí mít ICQ.. No ták prosím pojďte moc nestíhám a potřebuji pomocnice ;)
No já musím tak budu doufat že někdo se přihlásí ;)

Nebudu tady

5. prosince 2010 v 10:08 | MoNyS a SaMiQu
Ahojky lidičky.. Tak píši že tady nebudu od dnešního odpoledne až do no nevím 1 - 2 týdny tu nebudu ;) bude se u nás bourat stěna (To víte s předešlého článku)
tak nepůjde ani internet :/ páč budeme doma jsme se shodly.. Možná to ani týden nebude nevím ..
Jinak u nás jsou teď zamrzlé okna takže je hezký výhled :D ... Jé jak já ten sníh zbožnuji ♥ Včera u nás zase sněžilo tak se zase něco přibralo.. Jinak dnes nebo příští týden nebo až za 2 týdny pojedu za Samíčkem tak nesmím zapomenout foťák ;)
No tak já jdu se ještě podívat k affs co je nového nebudu "obíhat" jen se podívám co je new ;)

Deníček 3.12.2010 → Aneb nic nového =(

3. prosince 2010 v 19:16 | MoNyS a SaMiQu
čauki.. No tak blog se mi pomalu zase rozjíždí a jsem moc ráda že semnou spřátelíte.. ;) jinak v neděli začíná moje smrt.. Jedu k babičce a budu u ní kvůli tomu že se u nás bude bourat a vyměňovat okna.. Tak bysme tam byli v binci a to rodiče nechtěj.. já necůů.. No jinak potřebuji od vás něco.. Stává se to jen málo kdy když od vás žádám hlásky.. Nesnáším to .. Když to musím udělat.. Ale prostě jsem pozadu a nějak nestíhám.. ;) tak prosím bylo by to pro Tristall a Wild Storma ráda vám to oplatím kdykoli budete chtít ZDE
Moc děkuji všem ;)
Jinak jaký byl váš den ve škole ? U nás už je jeden a půl metru sněhu.. Tak se do školy spíše prohrabávám :D ... Je konečně pátek tak jsem moc ráda.. No jdu oběhnout affs tak se zatím mějte ;)

Deníček 1.12.2010

1. prosince 2010 v 20:23 | MoNyS a SaMiQu
Ahojky lidinky.. Jak se vám vede ? Dnešek nebyl zase tak hroznej.. Byl celkem fajn.. 3 hodinu jsme měli supl naší třídní a dnes se tam hrál florec 8-9 třída kluci a 8 třídy holky... Tak jsme koukali.. No víte nějak mě to píchlo u srdce a myslím že florec trochu chápu a myslím že by mě bavil XD ale všem ve třídě jsem nakecala že je to blbost.. Tak teď to tedy nechci nějak derigovat a radši to nechám v sobě dusit.. a florec tedy nechám být.. :) i když mi to asi bude líto.. No neva.. Snad v příštím životě budu chytřejší :) ... No jinak dneska jsem měla 7 hodin.. Páč tu 7 jsme měli třídnickou hodinu :// blbost já vím.. Stejně jsem tam neměla co dělat a byla to nuda.. No tak já mizím  zítra mám asi 9-7-5 hodin nevím :D střídá se nám to takže nikdy nikdo neví co a jak.. :) tak se mějte
nj.. dneska nic.. venku sněží konečně ;) (návod od CuTe DoG)

Jak to u nás jde ?

30. listopadu 2010 v 19:47 | MoNyS a SaMiQu
Ahojky, no tak jak to u nás jde ? Perfektně se Samem jsme nedávno začali dělat Agility a Slalom.. Tak se nám to vcelku daří :).. No jinak jdu vám sem dát fotky s předmínulého týdne kdy byl Sam u nás na chatě ♥ Je jich pár ale je přísný zákaz kopírování jasné ? :) Jsou nepodepsané páč se mi je nechce kopírovat zase zvlášt a podepisovat je .. Ale když je u někoho uvidím aji u Afs automaticky nahlašuji celý blog .. Snad je to jasné ♥ ;)
Jsou jen 3 jsou velká a já nemám čas je všechny zmenšit tak příště ;)

tak se jdu juknout

21. června 2010 v 14:36 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoy, tak jsem z5 mám obědnaný new design od Cute Dog , pak to můžu konečně rozjet :D mno dnes škola super měli jsme poslední hodiny fyziky a přírodopisu a zítra hudebky,dějáku a výchovy v očanství no prostě super ve středu máme šromoolimpiadu a tak si musíme vymyslet pokřik, oblečení a vlajku a tak náš spolužák vymyslel mno nevymyslel ale měl už upe božííí basničku a tak sme se rozhodli že si ji vemem na tu šromoolimpiadu... a tak se jmenujeme POPELÁŘI úlet co? tak já mám oranžvé věci už nachystané ... nebylo to těžké protože já nic oranžové věci vůbec nenám xDDD no a učitel nám řek ... mno tak když popeláři tak popeláři já vám vlajku teda dám ... klasika... mno a do konce týdne jinak nic v pondělí se neučíme a tak máme jen do 12:00 a v úterý (to bude božíí den) jdeme do kasáren se nemůžu dočkat chci aby tam měli zase představení s koníkama :D... mno a středa máme více mno.. a to je vše zatím papík :)

Deníček 11.6.2010

11. června 2010 v 18:22 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoy


Nožka

Tak jak se máte lidi ? Já dobrý až na to že jsem v pondělí byla u lékaře (v nemocnici) a proč ? Protože mě u dlouho bolela noha tak jsem tam šla a doktor mi řekl že mám potrhané šlachy a něco s kloubem a tak mám  to modré nwm jak se to jmenuje ale to je jedno ...


Vízo

Ale už je konec roku tak jaké budde vízo tak co ?

Soutěž

Mno a jinak potřebuji ty fotky do soutěže a jinak se můžete ještě přihlásit hned stačí - Kliiiik no tak lidi přihlašte se mi .... mám tam jen 3 lidi.. prosííím jinak to budu muset ukoncit... mno a jinak ceny za soutě buou super tak do toho :)
Domov

Mno dneska jsem doma a zítra jedu už nachatu rodiče totiž jdou na mecheche mno ...

Pozastavuji

Omlouvám se a tak celej příští týden bude pozastaveno 11.6 do prostě do něděle... fakt prominte

Deníček 10.6.2010

10. června 2010 v 17:43 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoy tak co nového ? U mě nic ted píšu s notebooku ... Mno Samík má samou blechu tak ho musíme zase koupat =P. Mno a jinak k soutěži od nikoho mi nic nepřišlo ! žádná fotka nic  takže říkám znova pošlete mi fotku mazlíka na e-mail Angel.monikx@seznam.cz , mno a ještě se můžete přihlásit je to pod tímto článkem tak šup :)

affíci!

3. června 2010 v 9:21 | MoNiQu a SaMiQu
Affíci je mi líto ale budu vás muset mazat...


důvod tk se podívejte co děláte já sem k vám pilně chodila a vy nic...Ani to neuděláte některá málo která se taky staví ale nevím vy ste prostě hrozní a když já nenapíšu první u některých tak si myslím že byste se ani za 100000let neozvali.... tak do konce týdne to tady nechám a kdo mi s Sb nenapíše MAŽU!Jasné ? Sice je mi to líto ale musím to udělat ... víte jak je to smutné když si najdete super Sb a oni přestanou chodit ? pfffff to je na houby... mno nic končm ahoy..

nevím co si myslet...

1. června 2010 v 9:08 | MoNiQu a SaMiQu
tak už evím co si myslet schválně tady nechám článek a napsali mi jen 2 lidi mno nevím co si mám myslet... ted jsem doma mám problém s nohou :P

no jinak dnes je  den dětí a já konečn budu mít ten mobil :P už se nemůžu dočkat a co vy ? Co u vás nového ?

Schválně nebudu obíhat Sb ať zjistím kdo mi na blog chodí a kdo ne :P

Ahoy!

26. května 2010 v 8:52 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoy! Jak se máte ? Já fajn důvod proč jsem tu včera nebyla byl že nebyl čas tak sem se těšila že budu mít mobil jenže když jsme tam dorazily tak prej nedošel :( tak v pátek.včera bylo upe bomba ve škole.V čejáku nám učitelka pustila Kytici ♥♥♥ sice jsemm měla noční můru ale stálo to za to :D a v dějáku jsme taky byli na pc. mno ted jsme  ve škole máme 5 minut volno tak končím at se můžu ještě na něco podívat tak odpoledne  :D

Mno nic pro dnešek končím x)

23. května 2010 v 17:42 | MoNiQu a SaMiQu
Tak snad se vám to tu líbí udělala jsem nové menu + zase nový pořádek ve článkách tak se jukněte + jeden free design ale nevím jestly se líbí dělala jsem na něm jen asi 10 minut chtěla jsem at tady je aspon on skusím udělat ještě jeden ale nevím jestly stihnu tlačí mě čas tak se zatím mějte kdybych ho stihla tak ho tu najdete :)

článek 23.5.2010

23. května 2010 v 15:18 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoy!
Jak se máte? před chvíly jsem udělala seznam affs tak buť to máte v menu nebo si to najděte někde v archívu.A ještě pořád spřáteluju dokud nebudu mít plno... ještě nevím kolik bude maximál a tak si to musím ještě rozmyslet...jinak přes víkend jsem byla na chatě,... a v pátek jsem měla svátek x) adostala jsem plno čokolád  a mobil sice si musím půlku zaplatit budu ho mít v úterý je to samsung S 5560 a vypadá takhle -
SAMSUNG S5560pěkný ne ? x) mno nic jdu se ještě prknout po pár blogách tak zatím se mějte pp

Článek (20.5.10)

20. května 2010 v 14:20 | MoNiQu a SaMiQu
Ahoyte lidi jak se máte já dobře zatím přemýšlím na nové přezdívce tak mi trošku pomozte:
1.Cabella (čte se Cabell)
2.Ne!l!ne & Sam (Neiline & Sam)
3.Monikx & Sam
4.nebo pomozte mi něco vymislet :D

jinak pod tímto článkem je zápis tak se zapište brzy budu zavírat :)

Jsem Z5555 xDD

19. května 2010 v 15:43 | MoNiQu a SaMiQu
Mno už mě to na něm nebaví tak jdu sem na ten blog jdu to napsat na ostatní xD

jsem z5 - jedu na chatu

7. května 2010 v 14:50 | MoNiQu a SaMiQu
ahoy tak myslím že se vracím a tak jsem přemýšlela že bych blog přestěhovala... protože bych ho chtěla mít i o koních a jméno beagle-pes se mi zdá jen jako o bíglech ... mno nemám moc času tak to zkrátím ještě nevím poradte :) ted jedu na chatu skusím oběhnout Sb ale nevím jestly to stihnu možná jen nějaké :) tak pp

Prosím pomozte mi :(

8. dubna 2010 v 16:08 | MoNiQu a SaMiQu
ahoy jak je ? mě krozně mám celkem normáln známky ale musím zabrat... ale to není to moc chci psa Samík bvyl hodný jenže on byl takový nevím prostě mu všude celoročně padali chlupi čůral a kadil kde se mu chtěla,... trhal,... prostě a já bych teďka moooc chtěla psa teď už vím co to všechno obnáší a jsem připravená ale mamka by taky psa chtěla ale taťka o žádném psovi nechce slyšet :((.. a už to zkouším asi půl roku na tapetu dávám štěnata které se mi líbí (inzeráty)... ale prostě nic :( vůbec poradte mi jak ho mám konečně přesvědšit že už vím co to obnáší a že vím co a jak .. :)
 
 

Reklama